акционные цены на мотокультиваторы Stiga, Oleo-Mac, Meccanica-Benassi, Pubert, Solo, Mtd 044 4676762
Интернет-магазин
Садово-огородной техники
Каталог
Курсы валют
Курсы валют Курсы валют
Вход на форум
Форум полезной информации о садово-огородной технике
Обприскувачі SOLO – німецька якість та інноваційність

Обприскувачі SOLO – німецька якість та інноваційність

Цього року компанія SOLO Kleinmotoren GmbH , що є провідним світовим виробником обприскувачів та іншої садової техніки, відзначає своє 60-річчя. Вся історія цієї компанії тісно пов’язана з створенням на базі інноваційних технологій нових зразків обприскувачів – від компактних ручних з об’ємом 1-2 л до потужних самохідних машин промислового призначення.

На зорі існування, у 1950 році, спеціалістами SOLO був створений перший в світі аерозольний мотообприскувач, і сталий попит на цю продукцію в післявоєнній Європі та Америці створив підгрунтя для подальшого зростання фірми. А на початку 60-х років минулого століття в виробництво було впроваджено перший універсальний ручний обприскувач, повністю виконаний зі стійкого до ультрафіолетового випромінювання пластику. Сьогодні компанія SOLO має в асортименті близько 20 моделей обприскувачів: ручні 1-2 л, універсальні переносні об’ємом 5-11 л, ранцеві професійні 12-20-літрові з ручним приводом насоса, ранцеві гідравлічного типу з приводом від бензинового двигуна та від акумулятора, а також ранцеві аерозольні моторозпилювачі, які найбільш відомі в світі і є своєрідною візитною карткою фірми.

Що ж зумовлює популярність аерозольних обприскувачів SOLO як в Україні, так і в усьому світі? Звернемо увагу на ті відмінності, що вирізняють аерозольні мотообприскувачі SOLO з-поміж інших, подібних за конструкцією. Більшість двигунів, що встановлюють на такі мотообприскувачі, мають високі оберти. Це відразу ж помітно, якщо придивитися до кожуха вентилятора: що більші оберти, то менший діаметр вентилятора. У таких обприскувачів швидкість обертання вала двигуна – 7000-8000 об./хв, тоді як у обприскувачів SOLO оберти двигуна в 1,5-2 рази нижчі, а діаметр вентилятора збільшений. Які переваги від цього? По-перше, менше зношується поршнева група, а отже, і ресурс двигуна більший, по-друге, запуск значно полегшується: тут не потрібен різкий ривок ручки стартера (запуск двотактного двигуна SOLO за плавністю нагадує запуск чотиритактного), по-третє, вентилятор одночасно нагнітає повітря для розпилювання й ефективно охолоджує циліндр та глушник двигуна. Двигун моделей 444, 450 задля унеможливлення прямого потрапляння розчину при заправленні в бак захищений пластиковим кожухом, а на SOLO 423, щоб уникнути попадання розчину, циліндр двигуна взагалі направлений донизу. В результаті співпраці компанії SOLO з департаментом захисту навколишнього середовища Німеччини в розробці нового вентилятора та форми його кожуха, а також завдяки розробці нового глушника зі збільшеним об’ємом вдалося помітно знизити рівень шуму. Повітряний фільтр двигуна великого розміру, а доступ до нього не потребує застосування інструменту. Робочий агрегат кріпиться до ранця чотирма сталевими пружинами-демпферами, а, крім цього, спинка ранця оснащена м’якою ергономічною подушкою. Плечові ремені з надійними фіксаторами можна відрегулювати безпосередньо перед роботою, не знімаючи обприскувача зі спини.

Однією з основних переваг аерозольних мотообприскувачів є значна економія води та хімікатів. Щоб з’ясувати, за рахунок чого вона досягається, звернемося до теорії . Розрізняють три типи обприскування: розпилювання, туманування і вуалювання. Суттєва різниця між ними – розмір крапель. При розпилюванні розмір краплин становить від 150 до 300 мікрон, при тумануванні – 50 - 150 мікрон, при вуалюванні – від 0,5 до 50 мікрон. З практичної точки зору ясно: що дрібніші краплі, то більшу площу можна обробити тією самою кількістю рідини, і тим кращою буде якість обробітку. Але за вуалювання дуже малі краплини легко розносяться вітром, у результаті чого витрати хімікатів збільшуються і може бути нанесен а шкода рослинам, що ростуть поблизу оброблюваної площі. А за розпилювання щонайменше 25-30% хімікатів втрачається внаслідок використання великої кількості води і опадання (скочування) крапель. Тому оптимальним для обробки є туманування.

Якщо більшість гідравлічних обприскувачів працюють у діапазоні розпилювання, то потужний повітряний потік, що нагнітається вентилятором обприскувачів аерозольного типу, перетворює робочий розчин на туман із однорідних за розміром краплин (40-100 мікрон). Це дає змогу зекономит и до 90% води, використовуючи в 8 - 10 разів більш концентровані розчини, ніж ті, що рекомендуються для звичайних обприскувачів. При цьому економляться і хімікати – саме ті 25 - 30%, які становлять втрати при розпилюванні гідравлічним обприскувачем .

Завдяки однорідності краплин та рівномірності їхнього осідання, вирішуються ще два завдання: рівномірний розподіл хімікатів і чудове покриття як верхньої, так і нижньої поверхонь листочків. Проте слід пам’ ятати, що скорочувати об’єм робочої рідини за рахунок підвищення концентрації не можна до безкінечності. Головним орієнтиром має бути розвиток рослин, від чого і залежить напряму кількість робочої рідини. Вказана в інструкції норма внесення препарату залишається незмінною, змінюється тільки за рахунок води концентрація розчину і, відповідно, об’єм робочої рідини.

Головна ж перевага аерозольних обприскувачів – це можливість швидкої та якісної обробки відразу ж після дощу, коли вологий грунт не дає змоги використовувати важку техніку з причіпними агрегатами-обприскувачами. Потужний повітряний потік з розпилювальної труби одночасно з внесенням хімікатів видаляє значну частину вологи, що є на рослинах, зберігаючи таким чином необхідну концентрацію препарату.

Використання моторизованих ранцевих обприскувачів не обмежується галуззю рослинництва. Їх можна ефективно застосовувати для санітарної обробки та дезінфекції як відкритих площ, так і приміщень господарського призначення: ферм, сховищ, складів. Можна також проводити санітарну обробку рухомого складу: автомашин, рефрижераторів, вагонів.

Компанія SOLO гарантує бездоганну якість і бере на себе всі витрати із гарантійного обслуговування тільки тих виробів, що поставляються в Україну через її офіційного дистрибутора. Підтвердженням високої якості та надійності мотообприскувачів марки SOLO слугує те, що гарантійний термін експлуатації моделей 433, 444, 450, 450С, 423 становить 24 місяці. 

Версия для печати
Новые поступления
Мотокоса FORTE БМК-2553
не определена
Мотокоса FORTE БМК-2553
Мотокоса FORTE БМК-1943
не определена
Мотокоса FORTE БМК-1943
Мотокоса FORTE БМК-2350
не определена
Мотокоса FORTE БМК-2350
Мотокоса FORTE БМК-1743
не определена
Мотокоса FORTE БМК-1743
Мотокоса Stiga SBC 653 KD
не определена
Мотокоса Stiga SBC 653 KD
Мотокоса Stiga SBC 645 KD
не определена
Мотокоса Stiga SBC 645 KD
Мотокоса Stiga SBC 645 KF
не определена
Мотокоса Stiga SBC 645 KF
Мотокоса Stiga SBC 635 KD
не определена
Мотокоса Stiga SBC 635 KD
 
Рейтинг@Mail.ru

Все права защищены © 2007-2008 http://sad-instrument.com.ua
Перепечатка информации возможна только при наличии согласия администратора и активной ссылки на источник!